PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339853}

Podróżnik

Traveler
7,8 964
oceny
7,8 10 1 964
Podróżnik
powrót do forum serialu Podróżnik

No tak Traveler możnaby przetłumaczyć jako Podróżnik, ale w momencie jak jeden z głównych bohaterów nazywa się Will Traveler...już nie bardzo pasuje. lol

They_Are_Not_You

No raczej :))) śmierdzi bzdurą.....<za krótki>

ocenił(a) serial na 10
They_Are_Not_You

Też szukasz dziury w całym... Lepsze mieć nazwisko 'Podróżnik' niż Psikutas ; ]

Kolego wyżej!
Jak masz za krótką wypowiedz to przytrzymaj 3-4s spację, a nie piszesz jak głupi 'za krótki'...

qmot90

Nie szukam dziury w całym. Tłumaczenie jest durne i tyle. Nazwisk się nie tłumaczy, osoba najwidoczniej nie obejrzała filmu ani nie przeczytała opisu serialu. ;)

ocenił(a) serial na 8
They_Are_Not_You

Właśnie, nonsens. Nazwisk się nie tłumaczy.

qmot90

Jakiż w tym problem..................?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FORKLOR3000

Taki że tłumaczenie jest złe a przede wszystkim nazwisk się nie tłumaczy. Jestem sama tłumaczką, więc takie rzeczy mnie denerwują. Poza tym tytuł jest nudny...nie myślę o filmie pełnym akcji i o konspiracjach, kiedy widzę taki tytuł.

ocenił(a) serial na 8
They_Are_Not_You

Tłumaczenie tytułu serialu jest POPRAWNE:

The word "traveler" evokes an image of a wanderer, a man without a country. In a way, that's how many Americans feel today.
ŹRÓDŁO: http://www.tvguide.com/celebrity-blogs/Closure-19625.aspx

Osoby, które oglądały serial powinny wiedzieć, że traveler, to coś więcej niż samo nazwisko.

They_Are_Not_You

Nie istnieje żadna odgórna zasada mówiąca, że nazwisk się nie tłumaczy. Wszystko zależy od kontekstu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones