PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107049}

Człowiek w ogniu

Man on Fire
7,9 191 693
oceny
7,9 10 1 191693
7,0 21
ocen krytyków
Człowiek w ogniu
powrót do forum filmu Człowiek w ogniu

z początku było dla mnie dziwne to "potrząsanie" kamerą i sceny które "migotały", później stało się to już denerwujące

ocenił(a) film na 4
poziolalala

Miałem to samo, zamiast zobaczyć kawał porządnej akcji dostawało się teledyskowym montażem po oczach

malysz369

A dla mnie właśnie ten "szybki montaż" dużo wniósł filmu. Pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 8
poziolalala

Według mnie film Bardzo dobry , ale to migotanie kamery zepsuło bardzo dużo , do mnie to nie przemówiło ale są widzowie którym to pasowało, napewno jest ich mniej

ocenił(a) film na 8
lukasz222_filmweb

Film super ale niestety migotanie ujęciami kamery było nie do wytrzymania, film dużo na tym stracił- mega irytujące...

ocenił(a) film na 8
szymon1984_filmweb

Dokładnie to migotanie jednym słowem zje................ało ten film, ale niektórym moim znajomym taki montaż bardzo przypadł do gustu i twierdza odwrotnie że gdyby nie to migotanie to film dużo by stracił nierozumie tego, ale są gusta i guściki, druga rzecz to zakończenie mnie napewno zawiodło

lukasz222_filmweb

Gdyby nie ten montaż to w życiu nie oceniłbym tego filmu na 10/10. Praca kamery tutaj to czysty geniusz (lepszą widziałem tylko w Domino tego samego reżysera).

ocenił(a) film na 5
poziolalala

dlatego kiepsko oceniłem film, wytrzymałem kilkadziesiąt minut i oczy bolały, dalej już nie mogłem oglądać...

poziolalala

Dzięki wypowiedziom na forum można dowiedzieć się wielu rzeczy.
Kiedy zaczynam odtwarzać film i zauważam że zatrudniono kamerzystę z "Parkinsonem", daruję sobie oglądanie. Nie wiem o jakim migotaniu wspominacie, ale nie zamierzam narażać się na zawroty głowy i odruchy wymiotne.
Dziękuję.

Godless

W sytuacji gdy główny bohater był pijany to takie ujęcia ok rozumiem, ale potem naprawdę męczyły. Mimo to polecam film ale trzeba być wypoczętym inaczej będzie się dłużył.

poziolalala

jakoś nie zwróciłem na ten, jak widać istotny dla co niektórych oglądaczy, szczegół, skoncentrowałem się bardziej na relacjach i przeżyciach bohaterów, ale może jak trzeci raz obejrzę to skoncentruję się też na tym, big pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones