PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107049}

Człowiek w ogniu

Man on Fire
7,9 191 693
oceny
7,9 10 1 191693
7,0 21
ocen krytyków
Człowiek w ogniu
powrót do forum filmu Człowiek w ogniu

Dobry film,ale...

ocenił(a) film na 6

Dobra,ciekawa fabuła,niezła gra aktorska-ale jedna rzecz mnie wkurzała...praca kamery,tj.te dziwaczne miganie,potrząsanie!Oczopląsu dostawałam! Tani i niepotrzebne efekciarstwo.

ocenił(a) film na 8
iza198444

Film super ale niestety migotanie ujęciami kamery było nie do wytrzymania, film dużo na tym stracił- mega irytujące...

ocenił(a) film na 6
szymon1984_filmweb

Dokładnie!

ocenił(a) film na 9
iza198444

to jest charakterystyczne dla tego reżysera i dla mnie akurat to robi dobre wrażenia, razem z muzyka nadaje klimacik fajny

ocenił(a) film na 7
iza198444

Miałam bardzo podobne odczucia. Historia mocno mnie wciągnęła, gra aktorska również zrobiła wrażenie, ale niestety praca kamery i dziwaczny montaż popsuły trochę, moim zdaniem, klimat i generalny odbiór filmu.

ocenił(a) film na 6
natka17_1998

Dokładnie tak...

ocenił(a) film na 10
iza198444

Wlasnie o to chodzilo w tym filmie

ocenił(a) film na 7
iza198444

To dziwaczne miganie, nie "te miganie" :)

ocenił(a) film na 6
djcargo

Dziękuję za sprostowanie :) :)

ocenił(a) film na 6
iza198444

Zgadza się. Od siebie dodam jeszcze, że jest sporo niedociągnięć.

--- Kto nie oglądał, niech dalej nie czyta :) ---

Na przykład przy strzale z wyrzutni w samochód, ten ewidentnie wybucha od spodu, albo kiedy jeden koleżka wybucha przy aucie, w kolejnej scenie, gdzie widoczne jest płonące auto, tuż po wybuchu, tego co zostało z gościa tam nie ma, pewnie dlatego, że wybuch inicjowany był w samochodzie, a nie w miejscu, gdzie główny bohater, jak mówił, umieścił ładunek :)

ocenił(a) film na 6
krzys299

Tak, jest trochę tego... Ale mówie, gały to mnie normalnie bolały... xD

iza198444

To miganie. To potrząsanie.

ocenił(a) film na 6
iza198444

Takie migotanie nie dość, że zepsuło film to bardzo niezdrowe dla oczu.

ocenił(a) film na 7
iza198444

Tak dokładnie

iza198444

Zgadzam się, przez to sceny akcji jak dla mnie to katastrofa, nie da się tego oglądać, może w przyszłości ludzie będą oglądać takie migawki i będzie to dla nich norma ale obecnie nie

ocenił(a) film na 8
Kaczor_Donald_3

niestety muszę się zgodzić. Filtry i praca kamery psuły mi odbiór świetnego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones